Kutu Fırın

KUTU FIRIN (BOX TİPİ TOZ BOYA PİŞİRME FIRINI)

Box tipi fırınlar kurutma veya pişirme işlemi görecek parçanın bir askı veya araba grubuyla fırın içerisine yüklenmesi prensibine dayanır. Fırınlarımız sandviç paneller şeklinde tasarlanmış olup yüksek sıcaklığa dayanıklı silikonla birbirine geçme şeklinde üretilir. Malzemeleriniz sağlamış olduğumuz homojen ısı dağılımı sayesinde sağlıklı ve kaliteli bir şekilde pişmektedir. Fırınlarımızda ısı kaybı minimize edilmiş olup verimli şekilde çalışmanız ön görülmüştür. Box tipi fırınlar tek kapılı olabildiği gibi yerleşime göre çift kapılı olarak ta imal edilirler. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi en iyi kalite malzeme, en iyi işçilikle en ekonomik şekilde birleştirilmiştir.

Box tipi pişirme fırınlarımızda yapılan ARGE sonucunda pişirme gerçekleştikten sonra kapılar açılınca çıkan zehirli dumanlar minimum seviyeye indirilerek siz değerli müşterilerimizin sağlığı düşünülmüştür.

Box tipi toz boya pişirme fırınlarının yakıtları LPG, NG(Doğalgaz), Fındık Kabuğu ile yanma, Mazot ile yanma olarak tasarlanabilmektedir. PT100 ile ısısı ölçülmekte ve sistem kendiliğinden işlemleri bitirdikten sonra Alarm vermektedir.

Çelik Kapı Boyama Fırını, Çelik Kapı Kutu Fırın, Üstten Paletli Kutu Fırın, Manuel boyama Fırını, Kutu Fırın, Box Tipi Boyama Fırını,