Kurumsal

İsmet ÇAKMAKÇİ Üniversite ( Makine – Elektronik lisans ) eğitimi sonrası Kamu – Özel sektörde : Metal – Beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren çeşitli firmalarda, İşletme şefi, İşletme müdürü ve Üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunduktan sonra, FAS – CASABLANCA da faaliyet göstermekte olan SULTAN GAS Co, şirketinin toz boyama tesisini  kurarak bu alanda çalışmalarını yoğunlaştırmaya başlamış ve güçlü bir teknik kadro kurarak 2002 yılında BESAMET firmasını kurmuştur.

Sektörde yerleşmiş olan geleneksel ve artık günümüz  beklentilerini karşılayamayan profilin aksine yüksek mühendislik  prensiplerini baz alarak  kurulan şirketimiz kurumsallaşma ve ürünlerinin sorumluluğunu sonuna kadar üstlenmede yeni bir hizmet ve sistem anlayışıyla yola çıkmıştır.

Yalnızca ticari bir kuruluş olma amacıyla hareket etmeyen firmamız, yaş boya ve elektrostatik toz boyama tesislerinde  yaratım sürecinin  çekirdeği olan proje ve tasarım  aşamasından, müşterilerimizin ihtiyaçları ve amaçlarını benimseyerek sistem ve çözüm sunma,  imalat ve montaj aşamalarıyla sektördekini yerini sağlam bir şekilde  almış olup,  ülkemizde ihtiyacı hissedilen  hedefli ve kaliteli sektörel anlayışını en mükemmel şekilde sizlerin  hizmetine sunmuştur.

Kendi özkaynaklarını kullanarak varolmuş firmamız , güvenilir ticari ve finansal yapısıyla kaliteden ödün vermeyerek hem yutiçi hem de yurtdışında başarılı projelere imza atmaktadır.

Mestaş A.Ş ‘nin tesisleşme faaliyetlerini de yürüterek Mestaş A.Ş. nın emaye fırını, geri dönüşümlü toz emaye kabinleri, elektrostatik toz boya ile ilgili sprey fosfat hattı, pişirme fırını, boya kabinleri ve montaj bantlarını üreterek alanında kalitesini ispatlamıştır.

Başta : Simfer A.Ş, Kumtel A.Ş, Ditaş A.ş v.b gibi ülkemizin güzide işletmelerinde çalışmalarını başarılı olarak devam etmektedir.

Halen metal sektöründe ihtiyaç duyulan tesisleşme çalışmalarında komple uygun çözümler üreten BESAMET hızlı- kararlı ve güvenilir çıkışını sürdürmektedir.

BESAMET ismi 2008 Yılı mart ayında, MAKBES Makine –Metal ve Elektrostatik Toz boya Sistemleri İmalat San ve Tic. olarak değiştirilmiştir.

2010 Yılında faaliyetlerini hızlandırarak  Fuarlarda katılımcı olarak bulunmuş ve buralarda etkinliğini göstermiştir. Başta İstanbul , Konya , Bursa ve Adana olmak üzere çeşitli illerimizde katılım sağlamıştır.

Günümüze kadar birçok yurtiçi ve yurtdışı hizmet vermiş olan Makbes Makina sizlerinde desteği ile yolunda Emin ve Güvenilir adımlarla yürümeye devam etmektedir.

makbes-makina-about-us
makbes-makina-kurumsal-02
makbes-makina-kurumsal-01